Wyciekły ceny telewizora Xiaomi Mi Master Ultra TV

Jutro Xiaomi wprowadzi do sprzedaży najnowszy telewizor Mi Master Ultra TV. Wiemy już ile trzeba będzie za ten model zapłacić na rynku chińskim.

Koncern Xiaomi już jutro rozpocznie sprzedaż najnowszego telewizora Mi Master Ultra TV. Już teraz wiemy jednak jaką kwotą trzeba dysponować, by stać się jego właścicielem.

Flagowy model o numerze modelowym L82M6-8K, z 82-calowym panelem od LG Display będzie obsługiwał rozdzielczość 8K oraz 4K. W jego obudowie znajdzie się także modem 5K, umożliwiający streaming treści w 8K. Producent nie podał jeszcze dokładnej ceny tego modelu. Mówi się jednak, że w Chinach będzie to kwota 5-cyfrowa, co w przeliczeniu może dać kwotę w okolicach 20 tys. zł. Ma on jednak być tańszy od przezroczystego modelu tego producenta, który kosztuje w przeliczeniu 28500 zł.

W ofercie producenta pojawi się także 65-calowy model, który będzie kosztował na chińskim rynku 12 999 juanów, co w przeliczeniu daje 7400 zł. Odbiornik charakteryzuje się bardzo nowoczesną stylistyką, gdyż proporcje wyświetlacza do obudowy wynoszą aż 98,8 procent. Sprzęt będzie więc miał niezwykle cienką ramkę, co zapewni mu bardzo ładny wygląd.

Oprócz tego w telewizorze znajdziemy też wiele nowoczesnych technologii, takich jak szybka kompensacja ruchu, jak również sztuczna inteligencja dbająca o jakość obrazu. Nie zabraknie też Dolby Vision oraz innych rozwiązań.

Mi Master Ultra TV

Źródło

You may also like...