Wyciekły rendery Galaxy S7 i Galaxy S7 Plus

Premiera nowego, flagowego smartfona Samsunga już za pasem, więc do sieci trafia coraz więcej informacji na jego temat. Najnowsze doniesienia pozwalają nam zapoznać się z renderami przedstawiającymi panele obudowy.

Samsung na początku roku zamierza nam zaserwować kolejną generację swego flagowca z rodziny Galaxy S. Nowy model, podobnie jak iPhone 6s, dostępny będzie w dwóch wersjach, mianowicie Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Plus. Do sieci wyciekły właśnie rendery produktu opublikowane przez firmę ITSKINS. Jest to producent akcesoriów do smartfonów, a dodać należy, że takie firmy zawsze dostają ostateczny wygląd sprzętu oraz jego wymiary, by odpowiednio wcześnie mogły przygotować własną linię akcesoriów.

Wynika z nich, że wymiary Galaxy S7 wynoszą 143,37 x 70,8 x 6,94 mm i są niemal identyczne jak w przypadku Galaxy S6. Nieco większy jest model Galaxy S7, którego wymiary wynoszą 163,32 x 82,01 x 7,82 mm i są zbliżone do gigantycznego modelu Galaxy Mega 2. Może to oznaczać, że Galaxy S7 Plus będzie mieć co najmniej 6-calowy wyświetlacz, zaś w Galaxy S7 znajdziemy zapewne ekran 5,7-cala.

Tu znajdziesz tanie smartfony

Oprócz wymiarów, Galaxy S7 będzie mieć też kilka innych elementów wspólnych z poprzednikiem oraz dwie zasadnicze różnice. Pierwsze to kształt przycisku Home z czytnikiem linii papilarnych, zaś drugi to przeniesienie gniazda karty SIM z górnej części obudowy na boczną.

Poniższe rendery mogą, lecz nie muszą być wiarygodne, więc wciąż nie wiemy czy Samsung Galaxy S7 rzeczywiście będzie tak wyglądał.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...