BenQ TH670 – uniwersalny projektor Full HD 3000 ANSI lumenów

BenQ wprowadza na polski rynek nowy uniwersalny projektor Full HD o jasności 3000 ANSI lumenów i kontraście 10 000:1 – model TH670. Projektor wyposażono w obiektyw z 1,2 krotnym zoomem co umożliwia uzyskanie obrazu o przekątnej 157 cm z odległości (62 cali) z odległości 2 m od ekranu.

Ładowanie smartfonów
Z gniazda USB-A 1,5A użytkownicy mogą pobierać prąd do ładowania smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Z tego gniazda zasilany jest także opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD.

Auto Keystone 2D – precyzyjna korekcja geometrii obrazu
Przed rozpoczęciem prezentacji w nowym miejscu, szczególnie gdy projektora nie można ustawić centralnie i prostopadle do ekranu, najwięcej czasu zajmuje korekta geometrii obrazu. W nowych projektorach BenQ udostępniono funkcję Auto Keystone 2D. Dokonuje ona automatycznej korekcji geometrii obrazu w pionie, oraz pozwala na ręczną korektę w poziomie. Dodatkowy, opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD pozwala pozbyć się zawsze kłopotliwych kabli.

Oszczędzanie energii i ekologia
W projektorze zastosowano rozwiązanie BenQ SmartEco – polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy tak by uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy do 10 000 godzin pracy. Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), Standby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).

Zobacz najtańsze projektory

Obrazy 3D
Projektor może wyświetlać trójwymiarowe treści w różnych formatach. Do ich oglądania trzeba dokupić tzw. aktywne okulary

BenQ TH670 to projektor Full HD o jasności 3000 ANSI lumenów przeznaczony do zastosowań biznesowych i do domowej rozrywki. Projektor ma wbudowany 10W głośnik, wiele gniazd sygnałowych m.in. HDMI (1.4a) oraz możliwość ładowania smartfonów z gniazda USB-A 1,5A. Obiektyw z zoomem 1,2x pozwala uzyskać obraz o przekątnej 157 cm (62”) z odległości 2 m od ekranu. Automatyczna korekta zniekształceń w pionie i ręczna w poziomie (Keystone) oraz nowy interface użytkownika i kreator konfiguracji ułatwiają szybką instalację projektora w nowym miejscu. Tryb SmartEco automatycznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanych treści co znacząco zmniejsza zużycie energii i wydłuża żywotność lampy do 10 tys. godzin pracy. Opcjonalnie można dokupić moduł bezprzewodowej transmisji WiFi – FHD.
TH670 dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2799 zł. Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

Źródło: indalo.pl

You may also like...