Wymiana ekranu w Galaxy Note 7 kosztuje fortunę

Kupują Samsunga Galaxy Note 7 warto dodatkowo zapłacić za rozszerzoną gwarancję pokrywającą koszty wymiany pękniętego ekranu. W przeciwnym wypadku będziemy musieli za nią zapłacić z własnej kieszeni, a nie jest to mała kwota.

Użytkownicy Galaxy Note 7 zachwycają się z pewnością jakością obrazu zapewnianego przez wyświetlacz Super AMOLED. Ale gdyby wiedzieli ile kosztuje jego wymiana, z pewnością nie wychodziliby ze smartfonem w domu i obchodzili się z nim jak z jajkiem.Wsparcie techniczne Samsunga ujawniło bowiem, że koszty wymiany uszkodzonego wyświetlacza w tym modelu, a są one powalające. W serwisie producenta trzeba bowiem zapłacić za to aż 270 dolarów. Proces ten jest bardzo kosztowny, ponieważ oprócz samej wymiany panelu, serwis zapewnia dodatkowo, że smartfon nadal będzie wodoszczelny.

Na szczęście Samsung oferuje tańszy sposób naprawy sprzętu, w postaci rozszerzonej gwarancji o nazwie Protection Plus. Za 129 dolarów, użytkownik w okresie dwóch lat może liczyć na dwie darmowe naprawy.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...