Xbox One w stylu komiksowego Iron Mana

Microsoft postanowił wykorzystać premierę jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, jakim jest Captain America: Civil War i specjalnie z tej okazji przygotował specjalną wersję konsoli Xbox One.

Konsola otrzymała białą obudowę, przypominającą elementy pancerza, nawiązujące do zbroi Iron Mana, przywódcy jednej ze stron konfliktu. Umieszczono na niej logo Stark Industries. Natomiast w centralnej części znalazł się reaktor Arc, który jest podświetlany gdy sprzęt jest włączony.

Kontroler zaprojektowano w podobnym stylu i również wyposażono w niewielki reaktor Arc, umieszczony w przycisku włączającym gamepada. Powtórzono nim także logo Stark Industries.

Niestety ten unikalny Xbox One (sprawdź ceny) nie jest na sprzedaż. Powstały tylko trzy jego egzemplarze i wszystkie są w posiadaniu francuskiego oddziału Xboxa, który zamierza rozdać je w mediach społecznościowych. Warto więc obserwować Facebooka, Twittera, czy Instagram. Niewielka liczba stworzonych egzemplarzy sprzętu oznacza, że będzie on sporo wart, więc szczęśliwiec który otrzyma jeden z nich, może nieźle na tym zarobić.

A jeśli nie posiadacie jeszcze Xboxa One, lub chcielibyście sprawić taką konsolę dziecku na komunię, to na tej stronie kupicie go najtaniej.

Xbox One

Xbox One

Źródło: Twitter.com

You may also like...