Xboxa 720 poznamy już w kwietniu

W tym tygodniu Sony wreszcie zapowiedziało swą najnowszą konsolę, aczkolwiek uznało, że jeszcze zbyt wcześnie na jej prezentację. Microsoft natomiast, swą kolejną konsolę pokaże dopiero w kwietniu.

Częściowo potwierdziły się doniesienia mówiące, że zarówno Sony i Microsoft nie będą czekać do czerwcowych targów E3, lecz swe nowe konsole zaprezentują znacznie wcześniej. Sony w miniony czwartek co prawda nadal nie pokazało samego PlayStation 4, ujawniając jedynie specyfikację techniczną oraz prezentując kilka gier, ale można uznać, że nowa platforma została zapowiedziana.

Teraz pora na Microsoft, który jak donoszą media, zarejestrował właśnie nową domenę o nazwie XboxEvent.com, a także nawiązał współpracę z firmą Ustechs, z którą w przeszłości współpracował przy pokazach dla mediów oraz konferencji prasowej zorganizowanej na ubiegłorocznych targach E3.

Oznacza to, że szykowana jest już prezentacja Xboxa 720, która prawdopodobnie odbędzie się na początku kwietnia i usłyszymy na niej znacznie więcej szczegółów dotyczących nowej konsoli, niż na marcowym GDC.

Miliony graczy z całego świata zastanawia się, czy Xbox 720 zaoferuje wydajniejszą specyfikację techniczną, czy też będzie w tej kwestii zbliżony do konkurencji. Wielu ma też nadzieję, że Microsoft ie zawiedzie ich tak jak japoński koncern i w przeciwieństwie do Sony, pokaże tam samą konsolę.

Źródło: VR-zone.com

You may also like...