Odświeżony Xiaomi Black Shark 2 zadebiutuje już 30 lipca

Xiaomi potwierdziło, że jej nowy smartfon Black Shark 2 Pro, pojawi się 30 lipca. Sprzęt dostanie Snapdragona 855 Plus, a być może też lepszy wyświetlacz.

Rynek gamingowych smartfonów rozwija się w coraz szybszym tempie i ciągle pojawiają się nowe modele. Dziś informowałem o zbliżającej się premierze ASUS ROG Phone 2, a tymczasem własny sprzęt szykuje Xiaomi.

Chińska marka na 30 lipca zaplanowała debiut modelu Black Shark 2 Pro, czyli nieco odświeżonej wersji Black Shark 2. Smartfon wprowadzony na rynek w marcu bieżącego roku posiada Snapdragona 855 oraz w zależności od wersji od 6 do 12 GB RAM i 128/256 GB pamięci flash.

Producent potwierdził właśnie, że nowy sprzęt pokaże światu już 30 lipca. Firma nie ujawniła wprawdzie jakie zmiany planuje wprowadzić w jego wyposażeniu, ale wiemy to dzięki przeciekom. Sprzęt otrzyma bowiem Snapdragona 855 Plus. Nowy układ ma szybszą jednostkę graficzną, a dzięki wyższemu taktowaniu jest ogólnie jest nieco wydajniejszy od poprzednika. W grach powinien więc zapewnić wyższą płynność wyświetlanych animacji.

Na razie nie wiemy jednak czy możemy liczyć na ekran o wyższej częstotliwości odświeżania. Możemy jednak założyć, że producent się na to zdecyduje nie chcąc pozostać w tyle za rywalami. Otwartym pytaniem pozostaje cena nowego modelu, która być może będzie wyższa ze względu na nowy procesor.

Black Shark 2 Pro

Źródło: Weibo.com

You may also like...