Nowa hulajnoga Xiaomi zadowoli nawet wybrednych użytkowników

Na europejskim rynku debiutuje nowa elektryczna hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Max. Pojazd ma 960 W silnik, rozpędza się do 25 km/h i na jednym ładowaniu pokona dystans 60 km.

Zima odeszła już chyba na dobre. Śnieg zniknął z ulic i chodników, więc do pracy i szkoły znowu można dojeżdżać w znacznie tańszy, szybszy i zdecydowanie wygodniejszy sposób niż własnym samochodem. Chodzi oczywiście o elektryczne hulajnogi, które sprawnie dowiozą nas na miejsce i w przeciwieństwie do roweru, nie ma ryzyka, że się spocimy.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Max zaskakuje zasięgiem

Jeśli właśnie szukacie dla siebie nowego modelu takiego jednośladu, warto zainteresować się najnowszą propozycją firmy Xiaomi. Chińska marka wprowadziła na europejskie rynki model Electric Scooter 4 Pro Max. Sprzęt ma nie tylko nowoczesne wzornictwo, ale przy tym jest składany, co czyni jego transport znacznie wygodniejszym.

Jednoślad dysponuje mocnym silnikiem o szczytowej mocy 960 W, który oferuje trzy poziomy ustawień prędkości. Maksymalnie może rozpędzić hulajnogę do 25 km/h. Ale jeśli nie czujemy się pewnie na tego typu pojazdach, da się ją ograniczyć. Przyszły nabywca tego sprzętu nie będzie też narzekał na zasięg. Wbudowana bateria, na jednym ładowaniu pozwala pokonać dystans do 60 km. Zakładając więc, że dziennie będziemy pokonywali do pracy lub szkoły dystans 6 km w obie strony, będzie można ją ładować raz na dwa tygodnie. Sam proces ładowania trwa natomiast około 9 godzin.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Max
Źródło: Xiaomi

Producent jednośladu zadbał oczywiście o komfort jazdy, dlatego pojazd ma przednie zawieszenie z podwójnym amortyzatorem. Dzięki temu poruszanie się nawet w wyboistym terenie, nie spowoduje wypadnięcia plomb z zębów. Plusem są również 10-calowe opony, zaś o sprawne zatrzymanie się dbają hamulce z E-ABS. Do dyspozycji mamy również wbudowaną nawigację, wskazującą kierunek jazdy.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Max
Źródło: Xiaomi

Hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Max na razie dostępna jest na niemieckim rynku w sieci MediaMarkt. Wyceniono ją tam na 599,99 euro (ok. 2574 zł). Nie wiadomo na razie kiedy pojawi się w Polsce, w oficjalnym internetowym sklepie marki.

Gdybyście jednak szukali innego modelu elektrycznej hulajnogi, to duży ich wybór w atrakcyjnych cenach, znajdziecie na tej stronie. #reklama

You may also like...