Xiaomi stworzyło mechaniczny zegarek. Wygląda zjawiskowo

Chińska firma Xiaomi zaprezentowała mechaniczny zegarek T-Series CIGA Design. Produkt dzięki przezroczystej kopercie, prezentuje się wyjątkowo.

Gdy założona w 2010 roku firma Xiaomi rozpoczynała swą działalność, skupiała się wyłącznie na projektowaniu i produkcji smartfonów. Przedsiębiorstwo liczyło, że znajdzie dla siebie niszę na rynku urządzeń mobilnych, która zapewni jej odpowiednie zyski. Z biegiem czasu chińska firma coraz bardziej poszerzała swój asortyment, w którym obecnie oprócz powerbanków, znajdziemy też klimatyzatory, a nawet telewizory. Teraz producent dodał kolejny produkt do swego portfolio, który jest całkowicie inny od tego co oferowała dotychczas. Jest nim bowiem męski zegarek na rękę.

Nie chodzi tu jednak o nowy smartwatch wypakowany nowinkami technologicznymi, lecz analogowy mechaniczny zegarek dla tradycjonalistów. Jeśli jednak sądzicie, że jest to zwyczajny chronograf, to jesteście w dużym błędzie. Zegarek posiada bowiem przezroczystą kopertę, przez którą widać pracę jego mechanizmu. Wygląda przez to minimalistycznie, a przy tym bardzo stylowo. Koperta jest przezroczysta w całości, więc pracujący w środku mechanizm możemy oglądać dosłownie z każdej strony

T-Series CIGA Design będzie dostępny w wersji z czerwonym oraz czarnym paskiem. Jego cenę producent ustalił na w przeliczeniu 101 dolarów, a więc nie jest jakoś szczególnie wygórowana. Nietypowy wygląd sprzęt z pewnością sprawi, że zainteresuje się nim wiele osób.

T-Series CIGA Design

T-Series CIGA Design

Źródło: Weibo.com

You may also like...