Xiaomi Mi 9 Pro 5G wyprzedany w zaledwie dwie minuty

Około dwóch minut potrzebowali chińscy klienci, by wykupić w całości pierwszą partię Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Jest to aktualnie jeden z najtańszych smartfonów 5G dostępnych na rynku.

Smartfony Xiaomi są obecnie jednymi z najpopularniejszych urządzeń mobilnych na rynku, a każdy nowy model sprzedaje się rewelacyjnie. Nie inaczej jest również z najnowszym Xiaomi Mi 9 Pro 5G, który parę dni temu trafił na sklepowe półki.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G błyskawicznie wyprzedany

Chińscy klienci natychmiast pobiegli do sklepów, by zdobyć własny egzemplarz i błyskawicznie wykupili cały zapas. Pierwsza partia tego modelu oferowana w Państwie Środka, wyprzedała się w niecałe dwie minuty. I choć nie jest to najtańszy produkt w ofercie tego przedsiębiorstwa, to jest najtańszym z dostępnych obecnie smartfonów 5G. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie nim jest bardzo duże. Za relatywnie małe pieniądze klient otrzymuje bowiem dostęp do sieci komórkowej najnowszej generacji.

Smartfon oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, a także kilku konfiguracjach pamięci. Najtańsza z nich kosztuje w przeliczeniu 2080 zł i oferuje 8 GB RAM i 128 GB pamięci flash. Jest jeszcze wersja 8/256 GB kosztująca 2220 zł. Producent przygotował też wariant wyposażony w 12 GB RAM’u, który w wersji 256 i 512 GB pamięci użytkowej kosztuje odpowiednio 2068 oraz 2620 zł.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G dysponuje procesorem Qualcomm Snapdragon 855+, zaś jego 6,39″ ekran AMOLED ma rozdzielczość Full HD i obsługuje HDR10. Do zdjęć służy potrójny aparat tylny z 48 MP sensorem głównym oraz dodatkowymi 12 MP + 16 MP. Nagrywa on także wideo w 4K z maksymalną prędkością 960 klatek. Przednia kamera ma 20 MP, obsługuje HDR i rejestruje obraz w Full HD.

Smartfon zasilany jest także baterią o pojemności 4000 mAh, która współpracuje z kablową ładowarką o mocy 40 W oraz 30 W bezprzewodową. Oferuje też odwrócone ładowanie o mocy 10 W, umożliwiające dzielnie się energią z innym urządzeniem.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

Źródło

You may also like...