Xiaomi Mi Band 3 potwierdzone przez szefa firmy

Lei Jun, obecny dyrektor generalny firmy Xiaomi potwierdził plany wprowadzenia na rynek kolejnej generacji popularnej opaski fitness. Nie ujawnił jednak kiedy Xiaomi Mi Band 3 trafi do sprzedaży.

Xiaomi ma w swej ofercie wiele interesujących produktów, a jednym z bardziej ciekawszych są opaski fitness z rodziny Mi Band. To gadżety o niezłej funkcjonalności oraz bardzo przystępnej cenie. Chiński producent do tej pory wprowadził na rynek dwie generacje tego gadżetu. A jako że od premiery ostatniej minęły już dwa lata, czas najwyższy na następcę.

Ten już powstaje, co oficjalnie potwierdził dyrektor generalny firmy Lei Jun. Nie zdradził niestety żadnych szczegółów technicznych nowego produktu, jego ceny, ani też daty premiery. Z przecieków pojawiających się w sieci wynika jednak, że opaska dostanie wyświetlacz OLED, a także będzie mierzyć tętno, czas, liczbę kroków, ilość spalonych kalorii itp.

Kluczową informacją jest cena Xiaomi Mi Band 3, gdyż obecny model kosztuje jedynie 95 zł i możecie go kupić w tych sklepach.

Xiaomi Mi Band 3

Źródło: Gizchina.com

You may also like...