Xiaomi MIJIA Smart Yuba błyskawicznie ogrzeje i oświetli naszą łazienkę

Xiaomi zadbało o to, abyśmy nie marzli podczas kąpieli i oferuje łazienkowy grzejnik Xiaomi MIJIA Smart Yuba. Sprzęt potrafi bardzo szybko ogrzać oraz oświetlić naszą łazienkę.

Nikt nie lubi marznąć podczas kąpieli, dlatego w łazienkach montuje się grzejniki, które zapewniają przyjemne ciepło. Jeśli jednak w Waszej łazience standardowo nie znajduje się taki sprzęt, to zawsze można go samodzielnie zamontować. Jest ku temu świetna okazja, gdyż Xiaomi wprowadza właśnie do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny łazienkowy grzejnik Xiaomi MIJIA Smart Yuba.

Urządzenie wyposażone w nagrzewnicę o mocy 2800 W, jest w stanie bardzo szybko ogrzać pokój kąpielowy. Wystarczy jedynie minuta, by podnieść temperaturę o 15 stopni Celsjusza, zapewniając przyjemne ciepło i zapobiegając tym samym zmarznięciu podczas kąpieli. Dwa wbudowane silniki są w stanie bardzo szybko rozprowadzić powietrze po całym pomieszczeniu, zaś ceramiczna grzałka błyskawicznie osiąga maksymalną temperaturę.

Nie są to bynajmniej wszystkie zalety tego produktu, gdyż Xiaomi MIJIA Smart Yuba to nie tylko grzejnik, ale też sufitowa lampa. Produkt ma wbudowane LED’y, które zapewniają światło o jasności 1100 lumenów, więc może także oświetlać naszą łazienkę.

Xiaomi MIJIA Smart Yuba

Sprzęt jest przy tym wygodny w obsłudze, gdyż ma na wyposażeniu mocowanego na ścianie pilota, który umożliwia regulację temperatury itp. Jest także moduł WiFi, dzięki któremu będziemy sterować grzejnikiem praktycznie z dowolnego miejsca. To przydatne rozwiązanie, gdyż przed przyjściem z pracy za pomocą telefonu możemy włączyć grzejnik i nagrzać łazienkę zanim weźmiemy prysznic. Urządzenie można też sprzęgnąć z czujnikami temperatury oraz wilgotności powietrza. Wówczas będzie się automatycznie włączać lub wyłączać, aby wysuszyć łazienkę oraz usunąć parę powstałą podczas kąpieli.

Xiaomi MIJIA Smart Yuba

Xiaomi Smart Yuba w przeliczeniu na złotówki kosztuje 475 zł i można go kupić w chińskim sklepie online.

Naturalnie jeżeli szukacie innych grzejników łazienkowych, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór na każdą kieszeń.

Źródło

You may also like...