Xiaomi otworzyło w Warszawie największy sklep Mi Store

W tym tygodniu Xiaomi otworzyło w Warszawie nowy sklep Mi Store. Jest to największa tego typu placówka w Europie Centralnej oraz Wschodniej, którą dodatkowo połączono z centrum serwisowym.

Xiaomi realizuje rozpoczęty niedawno plan ekspansji na europejskie rynki, a najnowszym krokiem jest otwarcie w Warszawie nowego sklepu Mi Store. Uruchomiono go w galerii handlowej Westfield Arkadia. Nie jest to jednak zwykły sklep, jakie chińska firma w ostatnim czasie otwierała w krajach Starego Kontynentu.

To zupełnie nowa placówka handlowa, która znacznie różni się od pozostałych sklepów. Przede wszystkim jest największym sklepem w Europie Centralnej i Wschodniej. Po drugie to pierwszy sklep tej marki, który połączono z centrum serwisowym. Krótko mówiąc nie tylko możemy tam kupić wybrany produkt chińskiego przedsiębiorstwa, ale też naprawić uszkodzone urządzenie.

Mi Store

Będzie to szczególnie atrakcyjne dla nowych użytkowników, którzy mogą być zaniepokojeni usługami posprzedażnymi i dostępnością części. Wiele osób obawia się bowiem kupować sprzęt chińskich firm, nie mając pewności jak potem będzie wyglądało jego serwisowanie. Dzięki nowemu sklepowi przestanie to być dużym problemem.

W nowym sklepie dostaniemy popularne produkty Xiaomi z kategorii inteligentnego domu oraz sprzętu AGD. W jego ofercie znajdują się m.in., odkurzacze, elektryczne hulajnogi, golarki, suszarki do włosów, oczyszczacz powietrza oraz inteligentne oświetlenie. Dostaniemy tam również telewizory Smart TV, kamery monitoringu, smartwatche, smartbandy oraz inne produkty.

Mi Store

Źródło

You may also like...