Xiaomi tanio wymieni baterię w 21 modelach smartfonów

Jeśli bateria w Waszym smartfonie Xiaomi jest już słaba to możecie ją za niewielkie pieniądze wymienić. Producent uruchomił program wymiany dla 21 modeli.

Bateria stanowi najsłabsze ogniwo praktycznie każdego smartfona. Jakakolwiek by nie była, zawsze okazuje się że jest zbyt mała i mogłaby zapewnić dłuższą pracę sprzętu. Poza tym stosunkowo szybko ulega degradacji, którą ostatnio jeszcze bardziej przyspieszają systemy szybkiego ładowania.

Po jakimś czasie pojawia się więc konieczność wymiany zużytego akumulatora na nowy, co nie jest takie proste. Odkąd producenci zaczęli robić wodoszczelne modele, samodzielna wymiana nie wchodzi w grę. Musimy więc odwiedzić serwis, który oczywiście odpowiednio policzy sobie za taką usługę.

Nie musimy jednak tego robić, jeśli jesteśmy posiadaczem jednego ze smartfonów pochodzących od firmy Xiaomi. Chiński producent ogłosił właśnie program wymiany baterii w przystępnej cenie, obejmujący 21 starszych modeli, których pełna lista znajduje się poniżej. Znajdują się na niej urządzenia wprowadzone na rynek na przestrzeni ostatnich czterech lat. Firma postanowiła nie zarabiać na tej usłudze, dlatego jej cenę ustaliła na jedyne 7 dolarów.

Niestety wspomniany program dotyczy tylko Chin. Jeżeli żyjecie w Europie i chcielibyście skorzystać z takiej oferty, to muszę Was zmartwić. Przynajmniej na razie taka możliwość jest niedostępna poza Państwem Środka.

Xiaomi Mi 5
Xiaomi Mi 5S
Xiaomi Mi 6
Mi 6X Mi 8
Mi 8 SE
Mi 8 Youth Edition
Mi 8 Screen Fingerprint Edition
Mi 8 Explorer Edition Xiaomi
Mi 9 Mi 9 SE
Mi 9 Pro
Mi 9 Explorer Edition
Xiaomi Mi Max 2
Xiaomi Mi MIX 2
Xiaomi MIX 2S
Redmi Note5
Redmi 6
Redmi 6A
Redmi Note7
Redmi Note7 Pro.

bateria

Źródło

You may also like...