Zamiast Playstation 4 dostała dwie biblie

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że podczas kupowania w sieci istnieje ryzyko padnięcia ofiarą oszustwa. Jednak robiąc zakupy w renomowanej sieci handlowej, mamy prawo czuć się bezpieczni, a tymczasem nawet w dużych sklepach można zostać oszukanym.

Idąc do sklepu by kupić wymarzoną konsolę mamy prawo oczekiwać, że otrzymamy produkt w pełni sprawny i nikt nas nie oszuka. Pewna kobieta z kalifornijskiego miasta Delano także miała taką nadzieję, a tymczasem mocno się zdziwiła, gdy przyniesione do domu PlayStation 4 okazało się tak naprawdę dwiema bibliami.

Kobieta przed świętami odwiedziła jeden ze sklepów sieci Target w celu nabycia konsoli PlayStation 4, która miała być gwiazdkowym prezentem dla jej chłopaka. Podczas świąt chłopak otworzył pudełko i ze zdziwieniem spostrzegł, że zamiast konsoli znajdują się w nim dwie biblie. Po nagłośnieniu sprawy przez media, w rozmowie z dziennikarzami oszukana przyznała, że ten incydent praktycznie zrujnował im całe święta, gdyż chłopak nie dostał upragnionego prezentu. Przedstawiciele Targetu wystosowali oficjalne przeprosiny i dostarczyli jej nową konsolę.

Owszem, kupując w sieci można się liczyć z możliwością oszustwa, ale coś takiego nie powinno się zdarzyć w zwykłym sklepie. Tymczasem nie jest to bynajmniej odosobniony przypadek. W okolicach świąt, mężczyzna kupił w Walmarcie także PlayStation 4 i zamiast konsoli w opakowaniu znajdowały się kamienie.

Można przypuszczać, że takie numery wycinają pracownicy poszczególnych sklepów, którzy kradną towar i liczą na to, że nikt się nie połapie.

Źródło: Cnn.com

You may also like...