Zarób 400 zł przy zakupie Galaxy S8

Jeszcze do 13 maja możemy skorzystać z promocji “Uwolnij 2 korzyści z Galaxy S8”. W ramach oferty każdy nabywca ubiegłorocznego flagowca, odebrać cashback w wysokości aż 400 zł.

Od paru miesięcy na polskim rynku jest już dostępny najnowszy smartfon Galaxy S9 (sprawdź ceny). Mimo to, Samsung wciąż zachęca klientów do zakupu poprzedniej generacji. Firma właśnie przedłużyła do 13 maja promocję o nazwie Uwolnij 2 korzyści z Galaxy S8, w ramach której przy jego zakupie możemy liczyć na zwrot aż 400 zł.

Przedłużenie promocji wynika z dużego zainteresowania konsumentów najnowszą ofertą marki. W ramach tejże promocji, każdy kto kupi Galaxy S8 lub S8+ otrzyma kod uprawniający do wypłaty 400 zł z bankomatów sieci Euronet. Dodatkowo klienci będą mogli zyskać nawet 1720 zł decydując się na odsprzedanie w rozliczeniu swojego starego smartfonu.

Galaxy S8 to flagowy smartfon firmy Samsung z doskonałym ekranem Infinity Display i aparatem. Dzięki jasnemu obiektywowi F1.7 i technologii Dual Pixel zapewnia piękne zdjęcia w każdych warunkach.

Szczegółowe informacje odnośnie promocji, regulamin oraz lista partnerów dostępne są na tej stronie.

Galaxy S8

Źródło: Samsungmedia.pl

You may also like...