Zdjęcia LG G7 ThinQ potwierdzają wcięcie w wyświetlaczu

Zdjęcia opublikowane przez witrynę TechRadar potwierdzają, że nowy flagowiec LG G7 ThinQ, również będzie posiadał wcięcie w ekranie. Przy okazji poznaliśmy także nieco jego szczegółów technicznych.

Dział mobilny koncernu LG od wielu miesięcy przynosi poważne straty finansowe, więc producent zdecydował się zmienić nieco swą marketingową strategię. Efektem tych zmian jest LG G7 ThinQ, który pojawi się w sprzedaży za kilka miesięcy.

Zmiana strategii koreańskiego giganta jest spora, gdyż zakłada pozbycie się nierentownych modeli i skupienie się tylko na tych telefonach, które przynoszą zysk. Firma chce także zapewnić sobie całkowicie świeży start w segmencie urządzeń premium. Dlatego powołano do życia nową linię gadżetów ThinQ, a będzie do niej należał właśnie flagowiec, którego pełna nazwa brzmi LG G7 ThinQ.

Witryna TechRadar opublikowała świeże zdjęcia tego modelu, na których po raz pierwszy widać nową nazwę sprzętu. Co więcej, widać także wyświetlacz, więc mamy już pewność, że smartfon także posiada wcięcie zlokalizowane w jego górnej części. Przy okazji publikacji nowych fotek, poznaliśmy również szczegóły specyfikacji technicznej.

Z informacji wynika, że telefon dostanie Snapdragona 845. Będą jednak dwa warianty różniące się ilością pamięci. Pierwszy otrzyma 4 GB RAM i 64 GB pamięci flash, natomiast drugi odpowiednio 6 GB i 128 GB. Pozostałe szczegóły techniczne tego modelu nie są jednak znane. Wkrótce powinniśmy jednak je poznać, gdyż jak wynika z plotek, jego rynkowa premiera nie jest odległa.

LG G7 ThinQ

Źródło: Techradar.com

You may also like...