Wyciekły zdjęcia nowego smartfona Redmi z wysuwaną kamerą

Jeden z dyrektorów Xiaomi wrzucił do sieci zdjęcia nowego smartfona marki Redmi. Model ten będzie miał Snapdragona 855 oraz wysuwaną kamerę do selfie.

Należąca do Xiaomi marka Redmi zdobywa coraz większą popularność. Jej smartfony sprzedają się w milionach egzemplarzy, a inżynierowie ciągle opracowują nowe modele, które są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Chińska marka pracuje obecnie nad zupełnie nowym sprzętem wyposażonym w wysuwaną kamerę, którego możemy już zobaczyć na pierwszych zdjęciach. Jego fotografie opublikował w chińskich mediach społecznościowych Wang Teng, dyrektor produktu w Xiaomi.

Fotografie wykonano w siedzibie głównej firmy w Pekinie, podczas spotkania w pokoju konferencyjnym. Najwyraźniej wrzucono je do sieci przypadkowo, gdyż firma szybko usunęła je ze swego konta. Z internetu jednak nic nie ginie, więc ktoś zdążył je zapisać i dzięki temu możemy zobaczyć jak wgląda nowy sprzęt.

Z tego co nam wiadomo, smartfon otrzyma procesor Snapdragon 855, a także gniazdo 3,5 mm pozwalające podpiąć standardowe słuchawki. Najciekawszym jednak elementem jest mechanizm wysuwania przedniej kamery. Wprawdzie na rynku urządzeń mobilnych nie jest to już nowość, gdyż takie rozwiązanie mamy obecne już w kilku modelach. Jednak w przypadku urządzeń Xiaomi będzie to pierwszy produkt z takim systemem.

Teraz musimy poczekać, aż producent zdecyduje się oficjalnie zaprezentować nowy model. Póki co nie wiemy kiedy mogłoby to nastąpić.

Redmi

Redmi

Źródło: Sparrowsnews.com

You may also like...