Znamy datę premiery i cenę nowego serwisu Paramount+

Już za kilka dni wystartuje kolejny filmowy serwis streamingowy Paramount+. Platforma ruszy już 4 marca, zaś dostęp do niej będzie kosztował 9,99 dolarów miesięcznie.

Rynek filmowych serwisów streamingowych staje się coraz bogatszy, gdyż ciągle pojawiają się na nim nowi gracze. Stosunkowo niedawno odbył się start platformy Disney+, oferującej bogatą ofertę bajek oraz filmów z komiksowymi superbohaterami. Wkrótce czeka nas jednak premiera kolejnej platformy z filmami i serialami.

4 marca wystartuje nowa platforma o nazwie Paramount+ należąca do holdingu ViacomCBS. Za 9,99 dolarów miesięcznie, zaoferuje subskrybentowi dostęp do ogromnej liczby filmów i programów należących do różnych marek.

W jej ofercie znajdą się programy z BET, CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures oraz Smithsonian Channel. Będzie to łącznie ponad 30 tys. odcinków różnych programów oraz seriali telewizyjnych. W ofercie znajdzie się również ponad 2500 filmów, a także ponad 1000 sportowych wydarzeń live, jak również nadawane na okrągło wiadomości.

9,99 dolarów może nie wydawać się zbyt zachęcającą ceną, szczególnie w porównaniu do silnej konkurencji. Musicie jednak wiedzieć, że można też korzystać z usługi w znacznie niższej cenie wynoszącej 4,99 dolarów miesięcznie. Trzeba jednak wówczas pogodzić się z emitowanymi reklamami, które prawdopodobnie pojawią się podczas oglądanych treści. Ta opcja pojawi się jednak dopiero od czerwca.

Paramount+

Źródło

You may also like...