Błędy w Destiny 2 zostaną naprawione do premiery

Bungie odpowiedzialne za grę Destiny 2 zapewnia, że wszystkie wykryte w niej błędy zostaną naprawione do premiery. Dotyczy to również umiejętności bohaterów.

Od piątku posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4, mogą testować betę nowej gry Destiny 2, która potrwa jeszcze do jutra. Testy okazały się bardzo przydatne, ponieważ ujawniły kilka poważnych błędów.

Jak na produkcję AAA, to jest ich tam całkiem sporo, a część z nich dotyczy m.in., umiejętności postaci, a także obrażeń zadawanych przez dostępne uzbrojenie. Zważywszy na fakt, że premiera nowej strzelanki odbędzie się po wakacjach, jej przyszli nabywcy mogą mieć powody do obaw.

Na szczęście rozwiewa je Bungie, które zapewnia, że wszystkie odkryte w becie błędy zostaną do premiery usunięte. Jednym z najpoważniejszych bugów jest niedobór pewnego rodzaju amunicji w trybie PvE. Jest ona wykorzystywana w granatnikach, karabinach snajperskich, strzelbach śrutowych oraz fuzyjnych. Bez niej gracz zostaje tylko z podstawowym uzbrojeniem, takim jak ręczne działka, karabiny automatyczne itp. Problem jest poważny, gdyż bez amunicji nie mamy mocniejszego uzbrojenia. Tym samym potyczki z większą ilością przeciwników oraz walki z bossami pod koniec misji, są praktycznie niemożliwe.

Niestety na razie nie wiadomo czy Bungie poprawi też kwestię umiejętności, np. drastycznie długiego czasu ładowania granatów oraz walki wręcz. To również społeczność fanów mocno krytykuje.

Destiny 2 pojawi się w sklepach 8 września na PS4, Xbox One i oraz na PC. Grę w niskiej cenie zakupicie na tej stronie.

Destiny 2

Źródło: Slashgear.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *