Słuchawki LG Tone+ Free mają unikalną funkcję sterylizacji

LG Tone+ Free to najnowszy model słuchawek, który przypadnie do gustu germofobom. Wyposażono je w unikalną funkcję automatycznej sterylizacji, zabijającą wszystkie bakterie.

Nie da się ukryć, że słuchawki douszne nie należą do najczystszych gadżetów. Po pewnym czasie użytkowania zaczyna się na nich zbierać woskowina z uszu, co nie jest ani estetyczne, ani higieniczne. A jeśli jeszcze sprzęt użyczamy kolegom czy rodzeństwu, wówczas problem staje się jeszcze poważniejszy.

Słuchawki powinno się więc czyścić, jednakże nie każdemu chce się w to bawić. Na szczęście koncern LG opracował słuchawki, które czyszczą się same. Producent pokazał właśnie nowy model o nazwie LG Tone+ Free, wyposażony w unikalną funkcję automatycznej sterylizacji.

W ich fabrycznym etui znajduje się lampa UV, która sterylizuje słuchawki podczas ładowania ich baterii. W ten sposób likwidowane są bakterie mogące rozwijać się na powierzchni obudowy. Oczywiście nie usunie to woskowiny, ale przynajmniej sprawi, że nie będą się rozwijały drobnoustroje.

Poza nietypową funkcją czyszczenia, są to całkowicie standardowe słuchawki douszne. Wyposażono je w dotykową powierzchnię, umożliwiającą odbieranie połączeń, regulację głośności oraz aktywację asystenta Google Assistant. Słuchawki mają też certyfikat IPX4 oznaczający odporność na zachlapanie wodą. Można więc używać ich w deszczu, a dodatkowo chronione są przed potem.

Producent deklaruje, że na jednym ładowaniu będą działały do sześciu godzin. Nie ujawnia jednak jak wielki powerbank znajduje się w etui oraz ile godzin dodatkowej pracy może nam zapewnić.

Słuchawki LG Tone+ Free w sprzedaży pojawią się pod koniec miesiąca i będą oferowane w kolorze białym i czarnym. Ich cenę ustalono na 215 dolarów, ale początkowo będzie je można dostać tylko w Korei Południowej.

LG Tone+ Free

Źródło

You may also like...