Znamy specyfikację Xiaomi Mi4

Każdy smartfon chińskiej firmy Xiaomi, sprzedaje się niczym świeże bułeczki, gdyż oferuje konsumentom nie tylko świetne wykonanie, ale też znakomite podzespoły. Najnowszy model Xiaomi Mi4, nie będzie w tej kwestii wyjątkiem i również zaskoczy nas wyposażeniem.

Specyfikacja techniczna była do tej pory trzymana w tajemnicy, lecz poznaliśmy ją dzięki najnowszemu benchmarkowi badającemu wydajność tej słuchawki. Dzięki temu wiemy, że Xiaomi Mi4 będzie napędzany Snapragonem 800 MSM8974 taktowanym zegarem 2,46 GHz. To potężny procesor, który zapewni urządzeniu dużą wydajność, ale to nie wszystko.

Na płynność uruchamianych programów, spory wpływ będzie też mieć aż 3 GB pamięci RAM, zaś pliki można będzie przechowywać w 16 GB pamięci użytkowej, której jednak nie da się powiększyć. Jeśli chodzi o robienie zdjęć i kręcenie filmów, posłużą do tego 13-megapikselowa kamera tylna oraz przednia wyposażona w aż 8-megapikselowy sensor.

Wprawdzie benchmark Xiaomi Mi4 wykonano na Androidzie 4.3 Jelly Bean, jednak przed premierą powinno udać się go zastąpić nowszym Androidem 4.4 KitKat.

Cena i dostępność Xiaomi Mi4 jak zwykle nie są jeszcze znane.

Źródło: Antutu.com

You may also like...