Zniszczyłeś swego smartfona? iCracked go naprawi

Smartfony ze względu na swoje rozmiary, są bardzo często uszkadzane przez nieostrożnych użytkowników. Urządzenia te wypadają z dłoni na twardą posadzkę, lub wręcz się na nich siada. Zwykle taki sprzęt nadaje się potem tylko do śmietnika, lecz firma iCracked może przywrócić mu pełną sprawność.

Kalifornijski startup twierdzi, że może naprawić nawet bardzo zniszczonego iPhona, przywracając mu pełną sprawność. iCracked zaczynało swą działalność jako szkolny serwis oferujący drobne naprawy urządzeń elektronicznych, lecz obecnie jest to spora, prężnie działająca firma, w której pracują setki techników zwanych iTech, realizujących nawet domowe wezwania. Przyjadą na miejsce, wezmą zniszczonego iPhona, iPoda, lub iPada, nawet jeśli sprzęt jest w opłakanym stanie i go naprawią. Mogą też go odkupić, jeśli klient nie chce już wskrzeszać.

Wyszkoleni technicy w czasie od 10 do 30 minut, naprawią nam sprzęt, przy czym za usługę w zależności od trudności naprawy oraz potrzebnych części, zażyczą sobie od 70 do 170 dolarów.

Co ciekawe, firma chce sprzedawać także ubezpieczenie naszego sprzętu na wypadek uszkodzenia, w cenie 6 dolarów miesięcznie. Jak twierdzi 26-letni jej jej właściciel, około 30 procent posiadaczy urządzeń mobilnych, uszkadza je w ciągu pierwszych 12 miesięcy użytkowania, więc będzie to dodatkowe zabezpieczenie, które ochroni posiadacza przed wysokimi kosztami naprawy.

Źródło: Cnet.com

You may also like...