ZOPO Speed 8 zadebiutował w Indiach

Mieszkańcy Indii mogą już wydać swe ciężko zarobione pieniądze na kupno kolejnego modelu smartfona, jakim jest ZOPO Speed 8. Flagowy sprzęt kosztuje tam w przeliczeniu 445 dolarów.

Indie były do tej pory rynkiem głównie dla najtańszych smartfonów, kosztujących maksymalnie 100 dolarów. Wygląda jednak na to, że tamtejsze społeczeństwo bogaci się w coraz szybszym tempie, gdyż pojawia się coraz więcej modeli oferowanych w znacznie wyższych cenach.Jednym z nich jest ZOPO Speed 8, który właśnie miał tam swą rynkową premierę i jest oferowany w kolorze białym lub czarnym, a można go kupić zarówno w internecie, jak i normalnych sklepach. Ten konkretny smartfon jest dość drogi, gdyż kosztuje w przeliczeniu aż 445 dolarów, a w zamian za tę wygórowaną kwotę użytkownik otrzymuje 5,5″ ekran Full HD, procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej.

Zainstalowane aparaty fotograficzne mają matryce 21 Mpix oraz 8 Mpix, natomiast bateria ma pojemność 3600 mAh. Smartfon posiada także czytnik odcisków palców oraz port USB-C, zaś funkcjonalność zapewnia mu Android 6.0 Marshmallow.

Źródło: Flipkart.comYou may also like...