Komunikator Google Allo w Android 7.0 Nougat

Im bliżej premiery Androida 7.0 Nougat, tym poznajemy więcej szczegółów dotyczących funkcjonalności nowego systemu mobilnego. Najnowsze wieści sugerują, że standardowym komunikatorem w nowej platformie będzie Google Allo.

Google Allo jest najnowszym komunikatorem przeznaczonym dla systemu Android, którego mieliśmy okazję poznać bliżej podczas niedawnej konferencji Google I/O, a który jest bardzo interesującym narzędziem.Aplikacja jest bowiem komunikatorem inteligentnym, wyposażonym w Asystenta Google, co oznacza, że oprócz możliwości porozmawiania ze znajomymi, możemy go wykorzystywać także do innych zadań, takich jak rezerwowanie stolików w restauracjach, wyszukiwanie określonych miejsc itp. Narzędzie to będzie też obsługiwać SMS’y oraz Google Voice. Najnowsze doniesienia sugerują, że Google Allo stanie się standardowym komunikatorem platformy Android 7.0 Nougat i prawdopodobnie zastąpi dotychczas używane aplikacje.

Informacja ta nie jest rzecz jasna oficjalnie potwierdzona, ale byłby to logiczny krok ze strony Google, gdyż program potrafi wykonywać bardzo wiele funkcji, więc może być niezwykle przydatny.

Źródło: Reddit.comYou may also like...