Samsung Galaxy J2 Pro zadebiutował w Indiach

Samsung wprowadza na indyjski rynek nowy smartfon Galaxy J2 Pro, będący podrasowaną wersją modelu Galaxy J2 dostępnego w sprzedaży od kilku tygodni. Sprzęt nadal kosztuje bardzo niewiele, ale za to oferuje lepszą specyfikację.

Mniej więcej dwa tygodnie temu w Indiach pojawił się Galaxy J2 (2016) z funkcją Smart Glow, który oferowany jest w cenie 144 dolarów. Nie jest to może zły sprzęt, ale dla wielu klientów 1,5 GB RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, z czego dla użytkownika zostaje 5 GB, to stanowczo zbyt mało.Teraz Samsung wprowadził na tamtejszy rynek Galaxy J2 Pro, czyli lepiej wyposażoną wersję tamtego modelu, która oferuje już więcej pamięci RAM, której jest 2 GB oraz ROM, której jest 16 GB. Dodatkowo wyposażono go w zupełnie nową, firmową technologię Turbo Speed Technology, będącą systemem zarządzania niskonapięciową pamięcią RAM pracującym w tle, dzięki któremu aplikacje ładują się o 40% szybciej w porównaniu do urządzeń z dwukrotnie większą ilością RAM’u.

Reszta specyfikacji pozostaje bez zmian, a więc nadal mamy 5″ ekran Super AMOLED, czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC8830 1,5 GHz z jednostką graficzną Mali-400MP2, 8 Mpix tylną kamerę i 5 Mpix przednią, a także baterię 2600 mAh. Systemem operacyjnym jest oczywiście Android 6.0 Marshmallow z najnowszą nakladką Samsunga Touch Wiz UX.

Galaxy J2 Pro nie jest wiele droższy od swego poprzednika, kosztuje bowiem 147 dolarów.

Źródło: Indiatoday.intoday.inYou may also like...