ZTE Nubia Z11 wyprzedana w kilka godzin

Ni Fei, współzałożyciel oraz główny manager marki Nubia pochwalił się wynikami sprzedaży najnowszego modelu ZTE Nubia Z11. Smartfon wyprzedał się w ciągu zaledwie kilku godzin.

Chińskie smartfony podbijają świat i nie mówię o tylko o lokalnych, azjatyckich rynkach, lecz także o zachodnich krajach, gdzie coraz częściej wybierane są zamiast Samsungów, Apple, czy LG.Przykładem oszałamiającego sukcesu chińskich smartfonów jest najnowszy model ZTE Nubia Z11. Smartfon w niecały dzień zebrał ponad milion zamówień, natomiast gdy przyszło już do sprzedaży, wszystkie wyprodukowane egzemplarze znikły z magazynów w ciągu zaledwie paru godzin, co potwierdził na Weibo sam współzałożyciel firmy. Zapewnił przy tym, że kolejna partia urządzeń pojawi się w sprzedaży już 13 lipca, a dodam, że można też zamawiać wersję międzynarodową.

Duże zainteresowanie ZTE Nubia Z11 nie jest zaskoczeniem. Jest to bowiem flagowy model o znakomitej specyfikacji technicznej, który można kupić w cenie od 375 do 525 dolarów w zależności od wersji. Dostajemy w nim Snapdragona 820, 4/6 GB pamięci RAM oraz 64/128 GB pamięci użytkowej, jak również 5,5″ ekran Full HD.

Źródło: Weibo.comYou may also like...