Własne zdjęcia jako tarcza zegarka w Gear S2

Samsung pracuje nad nową aktualizacją oprogramowania Gear S2, która przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom nie lubiącym standardowych tarcz zegarka. Dzięki niej każdy będzie mógł użyć w tej roli własnego zdjęcia.

Największą zaletą smartwatchy jest to, że mamy nie jedną, lecz wiele różnych tarczek, które możemy zmieniać w zależności od potrzeb lub preferencji. W ten sposób zyskujemy praktycznie wiele urządzeń w jednym, gdyż każdego dnia mamy sprzęt, który wygląda zupełnie inaczej.Takie tarczki mają również użytkownicy Gear S2, jednego z najlepszych modeli okrągłych smartwartchy dostępnych na rynku. Niestety producent przygotował ograniczoną ich liczbę, jednak wkrótce się to zmieni, gdyż jak donoszą media. trwają już prace nad nową aktualizacją do zegarka, która umożliwi ustawienie jako tarczy własnego, całkowicie dowolnego zdjęcia. Nowe tarcze będzie można zainstalować bezpośrednio z poziomu zegarka, bez konieczności korzystania z aplikacji na smartfona.

Oprócz nowych tarczek, aktualizacja usprawni też funkcje fttness zegarka, umożliwiając udostępnianie w sieci osiągniętych wyników. Dojdzie też monitor snu, natomiast w aplikacji pogodowej pojawi się indeks UV, który będzie z pewnością bardzo przydatny podczas letnich dni, gdyż powie nam jakiego filtra słonecznego powinniśmy użyć. Z kolejnych zmian wymienić można włączenie stopera przy pomocy S Vovce, a także nowe menu powiadomień.

Nie wiadomo na tę chwilę kiedy aktualizacja zostanie udostępniona posiadaczom zegarka.

Źródło: Androidauthority.comYou may also like...