ZTE Tempo X – tani smartfon z Nougatem

ZTE Tempo X to kolejny smartfon do codziennego użytku, od chińskiej firmy ZTE. Telefon wyposażono w Nougata, a oferowany jest w bardzo przystępnej cenie.

Nie każdy użytkownik potrzebuje smartfona wyposażonego w potężny procesor, ekran o bardzo wysokiej rozdzielczości oraz aparaty z dużymi matrycami. Wiele osób chce mieć prosty sprzęt potrzebny do komunikacji z rodziną lub kontrahentami, a także korzystania z sieci.

Te kryteria spełnia ZTE Tempo X, nowy model smarttfona pochodzący od znanego chińskiego producenta. Jest to budżetowy telefon przeznaczony do typowego użytkowania, posiadający wszystko czego oczekujemy od takiego sprzętu.

Wyposażono go więc w 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, a także niegdyś całkiem mocny procesor Qualcomm Snapdragon 810, wyposażony w osiem rdzeni. Jest również 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą powiększymy przy pomocy karty microSD. Zdjęcia wykonywane aparatami na pewno nie dorównają jakością droższym modelom, ale to dlatego, że z tyłu mamy 5 MP, zaś z przodu 2 MP matrycę.

Smartfon dysponuje także baterią 2200 mAh, co w połączeniu z niezbyt mocną specyfikacją, powinno zapewnić mu cały dzień działania. Producent wyposażył go również w Androida 7.1.1 Nougat.

ZTE Tempo X kosztuje jedynie 80 dolarów, więc za taką cenę jest to bardzo atrakcyjna propozycja.

ZTE Tempo X

Źródło: ZTEUSA.com

You may also like...