Klasyczne telefony myPhone Twist i Halo Mini 2

myPhone wprowadziło na polski rynek dwa nowe telefony komórkowe. Modele Twist i Halo Mini 2 oferowane są w cenie poniżej 100 złotych.

Choć na rynku królują smartfony, to wciąż wiele osób preferuje zwykłe telefony komórkowe o prostej konstrukcji i funkcjonalności. Na polskim rynku są już dostępne dwa nowe produkty tego typu, mianowicie Twist i Halo Mini 2, firmy myPhone.

myPhone Twist to niewielkich rozmiarów telefon z klapką, wyróżniający się ciekawą stylistyką. Wyposażono go niewielki ekran o przekątnej 1,77″ oraz aparat VGA do robienia zdjęć. Producent zadbał także o proste w obsłudze obrazkowe menu, zaś klawisze ułatwią wybieranie numerów i pisanie SMS’ów. Jest także czytnik kart pamięci do 32 GB.

W przeciwieństwie do smartfonów, użytkownik nie będzie musiał nosić ze sobą power banku. Telefon posiada bowiem baterię 600 mAh, która wystarcza na 200 minut rozmów lub 6 dni pracy w trybie czuwania. Dodatkowym atutem jest radio FM, latarka oraz przycisk alarmowy, umożliwiający szybkie połączenie z zaprogramowanym numerem.

Telefon w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i czarnej, dostępny jest w cenie 99,00 złotych.

myPhone

Halo Mini 2 to typowy telefon komórkowy o stylistyce doskonale znanej z innych produktów myPhone. Posiada on 1,77″ wyświetlacz oraz menu z dużą czcionka, idealne dla osób starszych. Wygodną klawiaturę wzbogacono o trzy klawisze, którym można przypisać numery do szybkiego wybierania połączenia.

Dodatkowym atutem sprzętu jest stacja dokująca, ułatwiająca ładowanie baterii. Telefon posiada baterię litowo-polimerową 800 mAh, zapewniającą nawet do 8-10 dni działania telefonu w trybie czuwania lub 250 minut ciągłych rozmów. Model ma dodatkowo przycisk SOS, latarkę i radio FM.

myPhone

W ofercie dostępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna, w cenie 89,00 złotych. Więcej informacji na www.myphone.pl.

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

2 komentarze

  1. Aggs pisze:

    Twist bardzo fajny, miło, że klapki ciągle produkują 😉

  2. Czesiek pisze:

    Halo Mini 2 może się sprawdzić jako telefon domowy