Chiński ZTE TL99 z certyfikatem TEENA

Chińska TEENA przyznała certyfikat najnowszemu smartfonowi ZTE TL99. Jest to nowy model z czterordzeniowym procesorem oraz 5,5″ ekranem.

TENAA to chiński organ dopuszczający do sprzedaży urządzenia mobilne. Jest to również źródło dotyczące specyfikacji nowych modeli smartfonów, które ujawniło nam szczegóły kolejnego modelu.

Mowa o ZTE TL99, który zapewne niedługo trafi do sprzedaży. Wprawdzie data premiery oraz cena tego sprzętu nie są jeszcze znane, ale poznaliśmy jego specyfikację techniczną. Telefon o wymiarach 154,1 x 77,6 x 9,3 mm i masie 200 gram, posiada 5,5″ ekran o rozdzielczości 1440 x 2550 pikseli oraz czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 2 GHz.

Wyposażono go także w 4 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB pamięci użytkowej, która powinna starczyć na wiele aplikacji lub zdjęć. A jeśli okaże się zbyt mała, zawsze można ją powiększyć kartą microSD.

Wyposażono go również w 20 MP aparat główny oraz 8 MP przedni, jak również czytnik odcisków palców zlokalizowany na tylnym panelu. Zasila bateria o pojemności 3140 mAh, natomiast funkcjonalność zapewni Android 7.1.1 Nougat.

ZTE TL99

Źródło: Tenaa.com.cn

You may also like...