Nawet 1200 dolarów za Galaxy Note 8

Nadchodzący Galaxy Note 8 może być jeszcze droższy niż iPhone 8. Najlepiej wyposażonej wersji, w Chinach będzie kosztował około 1200 dolarów.

W sieci usłyszeć można wiele plotek sugerujących wysoką cenę modelu iPhone 8, która może przekroczyć nawet 1000 dolarów. Równie drogi będzie także nowy Galaxy Note 8, który zostanie oficjalnie pokazany 23 sierpnia, zaś 15 września trafi do sklepów.

Nowy smartfon będzie oferowany w trzech wariantach wyposażenia. Pierwszy posiada 6 GB RAM i 64 GB pamięci użytkowej, natomiast dwa pozostałe to 6 GB/128 GB oraz 6 GB/256 GB. Najnowsze doniesienia z Chin informują o cenie każdego z wymienionych wariantów, a nie będzie ona niska. Wyniesie odpowiednio 945, 1065 oraz 1200 dolarów za najlepiej wyposażoną wersję.

Jeśli ceny się potwierdzą, będzie to oznaczać, że Galaxy Note 8 stanie się jednym z najdroższych smartfonów tego roku. Tak wysoką cenę producent zechce zapewne uzasadnić zmianami konstrukcyjnymi. Należy do nich m.in., system rozpoznawania twarzy, nowy moduł podwójnego aparatu fotograficznego oraz nowsza wersja rysika S Pen.

Pamiętajmy, że cena nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, więc może się różnić od powyższych informacji. Raczej nie będzie to jednak różnica znacząca.

Galaxy Note 8

Źródło: Weibo.com

You may also like...