Oficjalny zwiastun nowego sezonu Westworld

Podczas odbywającego się w San Diego Comic-Conu, zaprezentowano oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Westworld. Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku.

Kilka dni temu pisałem, że wreszcie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatniego roku, jakim jest Westworld. Ekipa HBO odpowiedzialna za produkcję, pojawiała się w San Diego na imprezie Comic-Con, gdzie zaprezentowano najnowszy jego trailer.

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmie, jego akcja rozpocznie się dokładnie w momencie zakończenia pierwszego sezonu, kiedy to jak pamiętamy, miało miejsce powstanie hostów. Na zwiastunie widzimy kilkoro bohaterów pierwszego sezonu, jak Bernard Lowe, Maeve Dolores oraz tajemniczy Facet w Czerni. Fabuła nowej serii będzie się tym razem skupiać wokół uzyskania przez hosty samoświadomości i pokaże jak ten fakt wpłynie na życie parku rozrywki.

Niestety na premierę drugiego sezonu Westworld, musimy jeszcze trochę poczekać. Nie ma ona jeszcze dokładnej daty, ale HBO potwierdziło, że emisja serialu rozpocznie się dopiero w 2018 roku.

Westworld

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *