20 godzin słuchania muzyki z nowym głośnikiem Marshall Middleton

Marshal wprowadził do sprzedaży nowy bezprzewodowy głośnik przenośny Marshall Middleton. Sprzęt ma kompaktowe wymiary i baterię wystarczającą na 20 godzin słuchania muzyki.

Wkrótce zrobi się ciepło i wiele osób wyjdzie z domu, by relaksować się w parkach czy plażach. Niektórzy lubią wówczas posłuchać muzyki lub też ulubionych podcastów, więc będą potrzebowali odpowiedniego głośnika przenośnego. Najlepiej takiego, który nie zajmie wiele miejsca, zaś bateria wystarczy na długi czas pracy.

Marshall Middleton głośnikiem do domu i na plażę

Te warunki spełnia najnowszy Marshall Middleton, który właśnie pojawił się w sprzedaży. To dość poręczny sprzęt o wymiarach 109 x 230 x 95 mm i masie 1,8 kg, przeznaczony do użytku w domu i poza nim. Jest odporny na wodę i pył, a według producenta wytrzyma 30-minutowe zanurzenie w wodzie na głębokości 1 m. Idealnie nadaje się więc na plażę, gdyż przypadkowe zalanie wodą w żaden sposób mu nie zaszkodzi. Natomiast dla wygodniejszego transportu, ma doczepiony pasek.

Marshall produkuje porządny sprzęt, więc nie inaczej jest z nowym produktem. Zamontowano w nim łącznie cztery głośniki. Są to dwa 3,5″ 10 W tweetery oraz dwa 3-calowe 15 W woofery sprzęgnięte z dwoma pasywnym radiatorami. Zapewnia to zbalansowany dźwięk nawet przy dużym poziomie głośności. Z kolei dzięki True Stereophonic ma niezłą jakość i rozchodzi się we wszystkich kierunkach.

A gdybyśmy natomiast chcieli zrobić większą imprezę, to gadżet umożliwia połączenie ze sobą kilku egzemplarzy głośnika, by uzyskać jeszcze głośniejszy dźwięk. Istnieje też możliwość sparowania go z innymi modelami tego producenta.

Marshall Middleton
Źródło: Marshall

Zaletą głośnika jest akumulator wystarczający na 20 godzin grania, zaś jego pełne naładowanie zajmuje około 5 godzin. Jeśli nie mamy tyle czasu, to po 20 minutach z ładowarką, uzyskujemy energię wystarczającą na dwie godziny odtwarzania muzyki.

Do sterowania muzyką możemy wykorzystać zamontowane w obudowie przyciski lub też pilot zdalnego sterowania. Istnieje też możliwość kontrolowania jego funkcji za pośrednictwem aplikacji na smartfona.

Marshall Middleton można już zamawiać na stronie producenta, jednak trzeba przygotować sporą gotówkę. Wyceniono go bowiem na 299 euro.

Gdybyście szukali tańszych głośników przenośnych, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w przystępnych cenach. #reklama

You may also like...