37 miliardów odsłon Reddita

Nie bez powodu Reddit uważany jest za jedną z najpopularniejszych stron w internecie. W ubiegłym roku wygenerował łącznie ponad 37 miliardów odsłon.

Reddit jest społecznościową platformą wymiany informacji, gdzie każdy może zamieścić jakiegoś ciekawego newsa, który jest następnie komentowany. Informacji tam publikowanych jest bardzo wiele, nic więc dziwnego, że witryna cieszy się ogromną popularnością.Ze statystyk wynika, że w ubiegłym roku odwiedziło ją ponad 400 milionów unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 37 miliardów odsłon. Zamieszczono łącznie 30 milionów postów, oddano ponad 4 miliardy głosów na najlepsze z nich oraz zamieszczono 260 milionów komentarzy.

W 2012 roku najpopularniejszym postem był bez wątpienia wątek dotyczący sesji z prezydentem Stanów Zjednoczonych Barrackiem Obamą, odpowiadającym na pytania internautów. Miał niemal 5,6 miliona odsłon, a więc znacznie więcej niż pozostałe wątki. Z najpopularniejszych wpisów wymienić można także takie jak: “Zdjęcia, które wywołują uśmiech” – 2,5 miliona odsłon, “Ulubione zdjęcia w całym internecie” – 2,15 miliona odsłon. “Jak wyglądasz przed i po nałożeniu makijażu?” – 2,14 miliona odsłon.

Każdego miesiąca 2012 roku strona notowała średnio ponad 3 miliardy odsłon miesięcznie, co jest 50-procentowym wzrostem popularności, w porównaniu do 2011 roku.

Źródło: Reddit.com

You may also like...