4 GB Galaxy Note 7 w AnTuTu

Benchmark AnTuTu przedstawił kolejną ciekawostkę dotyczącą nadchodzącego Galaxy Note 7. W jego bazie danych pojawił się dziwny wariant tego smartfona wyposażony w 4 GB pamięci RAM, czyli połowę mniej niż będzie mieć nowy produkt Samsunga.

Samsung znany jest z wprowadzania na rynek różnych wersji swych flagowych smartfonów i być może taką samą strategię szykuje również dla nadchodzącego Galaxy Note 7, który oficjalnie zostanie zaprezentowany 2 sierpnia.Informowałem już wcześniej, że Samsung testuje większy wariant Galaxy Note 7 wyposażony w 6-calowy wyświetlacz. Teraz pojawiły się informacje sugerujące, że w planach może być jeszcze jeden wariant wyposażony w 4GB pamięci RAM, czyli o połowę mniej niż w standardowym modelu.

Benchmark AnTuTu przedstawił bowiem model o numerze SM-N930V, który jak wynika z numeracji, prawdopodobnie przeznaczony jest dla sieci Verizon. W jego specyfikacji znajdziemy Snapdragona 820 oraz 4 GB RAM. Jest także wyświetlacz QHD, 13 Mpix tylny aparat fotograficzny oraz 5 Mpix przedni.

Z dotychczasowych doniesień wynika, że Galaxy Note 7 będzie mieć 6 GB RAM oraz Snapdragona 821 lub nawet 823. Jeśli więc doniesienia AnTuTu są prawdziwe, może to oznaczać jaką okrojoną i tańszą wersję tego modelu.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...