AirCard ochroni portfel lub torebkę przed kradzieżą

AirCard to nowy model lokalizatora, który będzie chronił przed kradzieżą nasz portfel lub torebkę. Wodoszczelne urządzenie współpracuje z siecią Find My i będzie dostępne w sprzedaży od stycznia.

AirTag dostępny w polskich sklepach od 120 zł, to niezwykle przydatne urządzenie umożliwiające lokalizację zagubionych przedmiotów. Gadżet pozwala znaleźć nie tylko drobne przedmioty, ale nawet skradzione pojazdy lub odzyskać skradzione dekoracje świąteczne.

Nie nadaje się jednak do wszystkiego, gdyż ze względu na okrągły kształt i sporą grubość, nie pasuje do większości portfeli czy też damskich torebek. Na szczęście to nie problem, ponieważ powstało urządzenie o nazwie AirCard, które również jego lokalizatorem.

AirCard

Produkt współpracuje z siecią Apple Find My, a więc oferuje takie same funkcje jak AirTag. Ma natomiast zupełnie inny kształt przypominający kartę płatniczą, więc łatwo zmieści się w portfelu lub torebce. Produkt ma 3,2 mm grubości (AirTag ma 8 mm) i do zasilania wykorzystuje trzy wymienne baterie, które według producenta wystarczą na cały rok.

Ma też klasę wodoszczelności IP67, więc nawet jeśli portfel nam się zmoczy, nie oznacza to zniszczenia lokalizatora. Producent wyposażył go także w niewielki głośniczek, który pikaniem pozwala odnaleźć portfel. Dysponuje również przypomnieniem o zostawieniu portfela, więc jeśli zostawimy go np., na stoliku w restauracji, otrzymamy powiadomienie na smartfona.

AirCard

AirCard nie ma jeszcze ustalonej ceny, ale producent już przyjmuje na swej stronie przedsprzedażowe zamówienia. Produkt trafi do sprzedaży w styczniu przyszłego roku.

Źródło

You may also like...