Aktualizacja PUBG Mobile wprowadza sporo nowości

Popularna gra PUBG Mobile otrzymała najnowszą aktualizację. Wprowadza nie tylko 10 sezon rozgrywek o nazwie Fury of the Wasteland, ale też sporo dodatków.

PUBG Mobile to aktualnie jedna z najpopularniejszych chińskich aplikacji, na które Amerykanie wydają swe ciężko zarobione pieniądze. Naturalnie jej popularność nie kończy się tylko na USA i obejmuje praktycznie cały świat, zaś twórcy dbają o to, by jak najdłużej była na wysokim poziomie.

Gra otrzymała właśnie najnowszą aktualizację o numerze 0.15.5, która przynosi ze sobą całkiem sporo nowych elementów. Do pobrania jest 240 MB w przypadku platformy iOS, zaś użytkownicy Androida muszą ściągnąć 210 MB. Warto pospieszyć się z zainstalowaniem nowej aktualizacji, gdyż jeśli zrobimy to do 14 listopada, wówczas otrzymamy sporo bonusów. Producent każdemu użytkownikowi rozda 2000 BP, 20 srebra oraz Blue Glider Trail.

PUBG Mobile

Aktualizacja wprowadza przede wszystkim Royale Pass Season 10: Fury of the Wasteland, która zapewnia mnóstwo nowych nagród. Co ciekawe bitewną przepustkę możemy teraz podarować znajomemu jako prezent. Możemy też użyć jej samemu, a zrobimy to na stronie Pass Upgrade.

PUBG Mobile

Z nowości dostarczanych przez patcha wymienić można zmiany w interfejsie użytkownika, a także nową mapę Ruins przeznaczoną dla trybu Team Deathmatch. Mapa zabiera nas do lasu deszczowego pełnego starożytnych ruin. Do walki z przeciwnikiem użyjemy nowego karabinka MP5K, który zastąpił Vectora. Broń charakteryzuje się bardzo dużą szybkostrzelnością, zalewając przeciwnika ołowiem. Jej bazowe uszkodzenia wynoszą 33, a dodatkowo ma funkcję redukcji odrzutu. Karabinek możemy używać z wieloma akcesoriami, w tym laserowym celownikiem.

PUBG Mobile

Wśród pozostałych nowości jest także pojazd Zima, a także kilka niewielkich zmian w trybie zręcznościowym oraz nowe opcje rekrutowania drużyny i usprawnienia dla klanów. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie bezpośrednio na stronie gry.

Źródło

You may also like...