Amazon planuje serial na podstawie gry Mass Effect

Amazon Studios jest już bliski finalizacji umowy na nowy serial bazujący na popularnej grze Mass Effect. Na razie nie ma jeszcze konkretnych ustaleń w tej sprawie.

Amazon Studios coraz chętniej inwestuje w produkcję własnych treści, podnosząc tym samym atrakcyjność własnej platformy streamingowej. Firma właśnie wprowadziła do swej oferty produkcję zatytułowaną “Koło czasu” , która zyskuje popularność. Seria bazująca na podstawie powieści Roberta Jordana pod tym samym tytułem, aktualnie znajduje się w Top 5 najchętniej oglądanych produkcji w Prime Video.

Być może wkrótce do tej platformy zawita kolejny serial bazujący na równie popularnej marce. Według serwisu Deadline Amazon Studios jest już bliski podpisania umowy na produkcję serialu bazującego na grze Mass Effect. To niezwykle popularna seria gier stworzona przez BioWare i Electronic Arts, której akcja osadzona jest w dalekiej przyszłości.

Na razie nie ma jeszcze konkretnych ustaleń dotyczących projektu. Jednak EA twierdziło niedawno, że nie jest to kwestia tego, czy serial powstanie, lecz kiedy. Co ciekawe o produkcji wspominała też na Instagramie gwiazda serialu Wiedźmin. Mogłoby to sugerować iż aktor znany także z roli Supermana, będzie w jakiś sposób w nią zaangażowany.

Dodam, że seria Mass Effect zadebiutowała w 2007 roku, przedstawiając nam historię komandora Shepharda walczącego z Reaperami. Historia w 2010 i 2012 roku doczekała się dwóch kontynuacji, zaś w 2017 roku dołączyła do niej gra Mass Effect: Andromeda. Obecnie BioWare i EA pracują nad piątą już odsłoną tej popularnej gry.

Mass Effect

Źródło

You may also like...