Android 8.0 dostępny dla Galaxy S7 i S7 edge

Posiadacze flagowych smarttfonów Galaxy S7 oraz S7 edge mogą od dziś pobierać aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Samsung właśnie udostępnił ją w Wielkiej Brytanii, więc kolejne rynki powinny otrzymać ją niebawem.

Odkąd Samsung zapowiedział Androida 8.0 Oreo dla Galaxy S7 oraz S7 edge, ich użytkownicy wyczekiwali premiery aktualizacji. Trochę to trwało, ale ich cierpliwość została właśnie nagrodzona, gdyż nowa wersja systemu pojawiła się właśnie na rynku.

Udostępnianie nowego oprogramowania rozpoczęło się od Wielkiej Brytanii, gdzie aktualizacja pojawiła się OTA. Oczywiście jak zwykle dystrybucja odbywa się etapami, więc kwestią czasu jest pojawienie się jej także na kolejnych europejskich rynkach. Nie wiemy dokładnie kiedy to nastąpi, ale Samsung wspomniał o połowie bieżącego miesiąca, więc oczekiwanie nie powinno być długie.

Aktualizacja zawiera wszystkie funkcje oraz usprawnienia oferowane przez Androida 8.0 Oreo, w tym także nowy interfejs Samsung Experience 9.0. Dodatkowo przynosi ze sobą kwietniową poprawkę bezpieczeństwa, przynoszącą kilka łatek oraz usprawnień działania telefonu.

Galaxy S7

Galaxy S7

Źródło: Sammobile.com

You may also like...