Dystrybucja Oreo dla LG G6 rozpoczęta

Koncern LG udostępnił właśnie Androida 8.0 dla kolejnego modelu smartfona. Aktualizację otrzymał właśnie jego ubiegłoroczny flagowiec LG G6, a jej dystrybucja rozpoczęła się od rodzimego rynku producenta.

Nie tylko Samsung udostępnia Oreo starszym smartfonom. Inny z koreańskich producentów urządzeń mobilnych również przygotował aktualizację dla jednego ze swych popularnych modeli, mianowicie LG G6.

Dystrybucja nowego systemu operacyjnego rozpoczęła się od rodzimego rynku producenta, czyli Korei Południowej. Oznacza to, że użytkownicy z innych krajów będą musieli nieco poczekać na swoją kolei. Nie powinno to jednak potrwać zbyt długo i najdalej w ciągu kilkunastu dni wszyscy posiadacze twego modelu będą mogli zainstalować nowe oprogramowanie.

Warto nadmienić, że aktualizacja dla LG G6 jest pierwszą, która została przygotowana przez Software Upgrade Center. Jest to całkowicie nowy, utworzony niedawno dział, którego celem jest przyspieszenie dystrybucji oprogramowania dla smartfonów tego producenta.

LG G6

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...