Android 8.0 Oreo testowany na Huawei Mate 9

Huawei przygotowuje się do udostępnienia Androida 8.0 Oreo dla modelu Huawei Mate 9. Obecnie prowadzone są beta testy nowego systemu.

Kilka dni temu informowałem, że Huawei Mate 9 już wkrótce dostanie aktualizację do nowego Androida. Producent nie traci czasu, gdyż pojawiły się informacje o rozpoczęciu beta testów tego systemu.

Media donoszą, że firma uruchomiła program beta testów, pozwalający użytkownikom tego telefonu sprawdzić jakie zmiany wniesie do jego funkcjonowania. Beta testy nie są dostępne dla wszystkich, ale jeśli jesteście zainteresowani udziałem, to musicie pobrać tę aplikację. Gdy się do niej zalogujecie, będziecie mogli dołączyć do projektu, ale muszę dodać, że dostępnych jest tylko 250 miejsc.

Oczywiście udział w testach wymaga zaangażowania. Użytkownik musi zgłaszać błędy oraz swoje uwagi. A jako, że jest to wersja beta, nie wszystko będzie działać prawidłowo i istnieje ryzyko utraty danych.

Dodam, że beta testy potrwają do 3 listopada. A to oznacza, że premiera pełnej wersji systemu dla Huawei Mate 9, nie jest już zbyt odległa.

Huawei Mate 9

Źródło: Androidauthority.com

You may also like...