Twórcy Essential PH-1 obiecują usprawnienia

Twórcy smartfona Essential PH-1 zapewnili wszystkich jego posiadaczy, że pracują nad eliminacją wykrytych wad. Zapowiedzieli też nowe kolory obudów.

Essential PH-1, znany także jako Essential Phone, to jeden z najnowszych smartfonów dostępnych na rynku, który jest równocześnie dużym rozczarowaniem. Telefon współtwórcy Androida trapi mnóstwo problemów, które konstruktorzy obiecali naprawić.

Producenci zorganizowali na Reddicie sesję AMA, podczas której odpowiadali na pytania użytkowników tego modeli. Najwięcej z nich dotyczyło rozwiązana problemów technicznych, które trapią ten sprzęt. Największe z nich to input lag, a także brak płynności przewijanego obrazu na ekranie. Konstruktorzy zapewnili, że są świadomi tych wad i obiecali, że w ciągu kilku tygodni pojawią się poprawki, które powinny je naprawić.

Ujawniono również, że w planach są nowe funkcje, takie jak obsługa gestów przez czytnik linii papilarnych, wybudzenie telefonu dwukrotnym puknięciem, a także zmiana intensywności wibracji telefonu. Producenci poinformowali również, że prowadza obecnie testy Androida 8.0 Oreo i za kilka tygodni planują udostępnić użytkownikom betę nowego systemu. A jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce potem trafi do nich finalna wersja nowego systemu.

Dowiedzieliśmy się również, że w planach jest także biały wariant Essential PH-1, który zostanie oficjalnie zapowiedziany w przyszłym tygodniu. Niestety zielona wersja kolorystyczna, która również jest w planach, nie pojawi się zbyt szybko.

Jeśli chcielibyście posiadać ten smartfon, to możecie go zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Jest tam dostępny w cenie 699 dolarów.

Essential PH-1

Źródło: Reddit.com

You may also like...