Android Auto z satelitarnym widokiem map Google Maps

Google wprowadziło kolejną aktualizację swej usługi Google Maps, która tym razem dotyczy samochodowych jednostek z Android Auto. Dzięki temu, kierowcy mogą korzystać z satelitarnego widoku map.

Google Maps jest obecnie najpopularniejszym systemem nawigacyjnym. Chętnie z niego korzystamy nie tylko podczas jazdy rowerem lub korzystania z komunikacji miejskiej, ale też w czasie podróżowania autem. W przypadku nowych pojazdów, nie musimy jednak używać smartfona, gdyż samochodowe jednostki inforozrywki, coraz częściej współpracują z systemem Android Auto.

Dla takich właśnie urządzeń firma Google przygotowała aktualizację aplikacji, która znacznie podnosi komfort jej użytkowania. Wprowadza bowiem satelitarny widok map. Dzięki temu kierowa dostaje bardziej szczegółowy obraz i może znacznie łatwiej orientować się w sieci dróg i jechać zgodnie z wyznaczoną trasą.

Oczywiście satelitarny widok map w przypadku smartfonów dostępny jest już od dawna, jednak w Android Auto jest to prawdziwa nowość, która z pewnością spodoba się kierowcom.

Google Maps

Źródło: Androidpolice.com

You may also like...