Android Oreo dostępny dla Galaxy A3 2017

Kolejny smartfon Samsunga trafił na listę urządzeń, które posiadają Androida 8.0 Oreo. Tym razem aktualizację systemową dostał model Galaxy A3 2017, zaś jej dystrybucja rozpoczęła się od Rosji.

Samsung zwiększa tempo udostępniania swym smartfonom aktualizacji do nowego Androida 8.0 Oreo. Kilka dni temu otrzymał go Galaxy A5 2017, a teraz dostał również nieco słabszy model z tej samej rodziny, mianowicie Galaxy A3 2017.

Dystrybucja nowej aktualizacji systemowej rozpoczęła się już dziś i na razie można ją pobrać w Rosji. Może to jednak oznaczać, że dość szybko zawita również do Polski, choć oczywiście na razie dokładnego terminu premiery nie znamy. To co udostępniono, to zbiorczy pakiet, który oprócz aktualizacji do nowej wersji systemu, zawiera także kwietniową poprawkę bezpieczeństwa. Znajduje się w niej kilka łatek dla samego Androida, jak i firmowego oprogramowania Samsunga. Jest to dokładnie to samo co kilka dni temu otrzymali właściciele A5 2017.

Jeśli posiadacie więc Galaxy A3 2017, to proponuję ręcznie sprawdzać w ustawieniach telefonu, czy aktualizacja nie oczekuje już na pobranie.

Galaxy A3 2017

Źródło: Sammobile.com

You may also like...

1 Response

  1. Biry pisze:

    A dla s7 nadal nie ma… To jest śmieszne. Kupiłem flagowca i gówno z tego mam