ASUS ZenFone Max Pro M1 zaskakuje dużą baterią

Tajwański producent wprowadził na indyjski rynek najnowszy smartfon ASUS ZenFone Max Pro M1. Sprzęt wyposażony w Snapdragona 636, zaskakuje użytkowników bardzo dużą baterią.

Użytkownicy potrzebujący smartfona, którego nie trzeba ładować zbyt często, powinni zainteresować się modelem ASUS ZenFone Max Pro M1. Produkt, który wszedł właśnie do sprzedaży w Indiach, posiada akumulator o pojemności aż 5000 mAh. Producent deklaruje, że bateria wystarczy na dwie doby pracy, w zależności od intensywności użytkowania. Możemy przez 20 godzin oglądać YouTube, natomiast w przypadku rozmów przez 3G, wystarczy na aż 42 godziny

Smartfon jest sprzętem ze średniej póki, co nie oznacza, że jego wyposażenie jest słabe. Posiada 6-calowy wyświetlacz 18:9 o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, a także ośmiordzeniowego Snapdragona 636. Jeśli chodzi o pamięć, to smartfon dostępny jest w trzech wariantach: 3GB/32GB, 4GB/64GB oraz 6GB/64 GB. Dwie wersje posiadają podwójną tylną kamerę z 13 MP i 5 MP sensorem, zaś przednia ma 8 MP. Topowy model ma natomiast 16 MP i 5 MP kamerę tylną oraz 16 MP przednią. Smartfonem zarządza natomiast Android 8.1 Oreo.

ASUS ZenFone Max Pro M1 w najtańszym wariancie kosztuje w przeliczeniu 165 dolarów. Za najdroższy wariant trzeba zapłacić w Indiach 225 dolarów. Producent nie informuje na razie czy wprowadzi ten model także do Europy i USA.

ASUS ZenFone Max Pro M1

Źródło: Asus.com

You may also like...