Specjalne edycje Grand Theft Auto 5 z darmowymi dodatkami

Już za kilkanaście dni odbędzie się największa premiera bieżącego roku, czyli debiut Grand Theft Auto 5. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup gry, gorąco polecam nabycie edycji specjalnej, które wiążą się z otrzymaniem ciekawych bonusów.

Rockstar przygotował dwie edycje specjalne GTA 5, mianowicie kolekcjonerską oraz specjalną, a każdy kto takową kupi, może liczyć na dodatkowe bonusy w postaci nowych broni, misji, elementów customizacji bohaterów oraz paru innych dodatków.

Bez względu na to, którą z edycji wybierzemy, otrzymamy dostęp do paru unikalnych broni, takich jak pistolet kaliber .50, strzelba oraz młot do walki wręcz. Ponadto można liczyć na kilka dodatkowych tatuaży oraz strojów, dostępnych w sklepach rozrzuconych po Los Santos i Blaine Couty. Będą to pełne zestawy dla wszystkich bohaterów, składające się z koszulek, bluz, marynarek, a także specjalnych fryzur oraz bród.

Jakby tego było mało, wszyscy trzej bohaterowie otrzymają boostery umiejętności, dzięki którym ich specjalne zdolności będą się ładować znacznie szybciej. Na przykład Michael jest wyszkolonym snajperem, dzięki czemu czas zwalnia gdy strzela. Franklin z kolei to znakomity kierowca, więc podczas gdy siedzi za kółkiem, czas również spowalnia. Trevor natomiast ma bonus do wściekłości co zwiększa siłę jego uderzeń oraz zmniejsza o połowę ilość otrzymywanych obrażeń. W przypadku posiadaczy specjalnych edycji gry, wskaźniki tych umiejętności, będą się regenerować o 25 procent szybciej.

W specjalnych edycjach GTA 5 otrzymamy też nowe misje związane z akrobacjami lotniczymi.

Kolekcjonerska edycja dostarczy też kilka unikalnych bonusów, których w specjalnej edycji nie znajdziemy. Są to multiplayerowe postacie Niko Bellica z GTA IV oraz Claude i Misty z GTA III, a także kilka unikalnych pojazdów z 1930 roku, jak również nowy sportowy rower.

Musicie jednak zadać sobie pytanie, czy owe dodatki warte są większego wydatku. Podstawowa wersja Grand Theft Auto 5 kosztuje 55 funtów. Natomiast edycje specjalne i kolekcjonerskie, to wydatek odpowiedni o 65 i 120 funtów.

Źródło: Allgamesbeta.com

You may also like...