Samsung Galaxy Note 10 Lite na nowych zdjęciach

W sieci pojawiło się kilka pierwszych zdjęć przedstawiających Samsunga Galaxy Note 10 Lite. Producent zaprezentuje nowy model już podczas targów CES 2020, które za kilka dni odbędą się w Las Vegas.

Od paru miesięcy wiemy, że Samsung planuje rozszerzyć rodzinę Galaxy Note 10 o zupełnie nowy model, który nazywa się Galaxy Note 10 Lite. Wprawdzie sprzęt nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale mieliśmy już okazję poznać częściową specyfikację nowego modelu. Parę tygodni temu testował go Geekbench, prezentując wydajność nadchodzącego sprzętu.

Galaxy Note 10 Lite

Prezentowano też wygląd urządzenia na podstawie rysunków CAD, lecz teraz możemy zobaczyć jak wygląda naprawdę. W sieci pojawiło się bowiem kilka fotografii, na których widzimy przedni oraz tylny panel obudowy.

Galaxy Note 10 Lite

Na jednym z nich przedstawiono 6,7″ wyświetlacz AMOLED, który zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami jest płaski. Jest on również kontrolowany za pomocą rysika, który jest znakiem rozpoznawczym sprzętu z rodziny Note. Nie zmieniła się natomiast lokalizacja przedniej kamery, która tak jak w pozostałych modelach jest na środku ekranu. Nieco grubsza jest z kolei dolna ramka.

Galaxy Note 10 Lite

Więcej zmian zaszło na tylnym panelu, który ma zupełnie nowy kształt modułu głównego aparatu. Znajdują się w nim trzy sensory oraz lampa błyskowa. Oficjalnych parametrów poszczególnych obiektywów na razie nie znamy. Przecieki mówią jednak o głównym sensorze 12 MP F/1.7. Towarzyszy mu drugi sensor 12 MP F/2.4 z 2-krotnym zoomem optycznym. Trzecim aparatem jest 12 MP f/2.2 soczewka szerokokątna.

Galaxy Note 10 Lite

Pod maską Galaxy Note 10 Lite znajdzie się Exynos 9810, czyli ten sam procesor co w europejskich wersjach Galaxy S9 i Note 9. Będzie to wspierało 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej, rozszerzanej kartą microSD. Będzie też Bluetooth 5.0 oraz gniazdo słuchawkowe.

Oficjalna prezentacja nowego modelu odbędzie się już za kilka dni w Las Vegas, podczas targów CES 2020.

Źródło

You may also like...