App Store rozdaje wszystkim darmowe aplikacje

Nie tylko Mikołaj rozdaje prezenty. Z okazji świąt, do 29 grudnia sklep App Store rozdaje darmowe aplikacje, każdego dnia oferując zupełnie nowy program.

Jeśli pod choinką znaleźliście nowego iPhone’a, to warto jak najszybciej zapełnić jego pamięć aplikacjami, by móc w pełni korzystać ze sprzętu. Sporo oprogramowania dostępnego na ten smartfon wymaga wprawdzie zapłaty, jednak z okazji świąt Apple postanowiło zrobić wszystkim miły prezent. Sklep App Store rozdaje bowiem darmowe aplikacje.

Akcja potrwa do 29 grudnia i każdego dnia użytkownicy iOS mogą liczyć na zupełnie nowy program. Nie są to oczywiście żadne darmówki, lecz płatne aplikacje oraz gry, za które normalnie trzeba niemało zapłacić. Pierwszego dnia promocji, amerykańska firma udostępniła grę Looney Tunes World of Mayhem z 2018 roku, należącą do gatunku action RPG. Oferty mogą się jednak różnić w zależności od poszczególnych rynków. Powyższą grę dostali w prezencie akurat mieszkańcy Kanady. W innych krajach mogą to więc być inne aplikacje.

Promocja jest bardzo podobna do akcji “12 Days of Gifts” zapoczątkowanej w 2008 roku. wówczas firma przez 12 dni poprzedzających święta, oferowała darmowe prezenty. Wśród prezentów była m.in., muzyka, aplikacje, ebooki, filmy oraz gry. Niestety minęło już pięć lat odkąd Apple zrezygnowało z tej akcji, więc powrót do niej jest z pewnością miłą niespodzianką.

darmowe aplikacje

Źródło

You may also like...