OnePlus może wkrótce pokazać swój składany smartfon

Chińska firma OnePlus zaprasza wszystkich na targi CES 2020, gdzie zaprezentuje produkt o nazwie Concept One. Prawdopodobnie będzie to pierwszy składany smartfon tej marki.

Samsung modelem Galaxy Fold pokazał, że składane smartfony wbrew początkowym obawom, mogą sprzedawać się znakomicie. Produkt koreańskiej marki wzbudził szczególnie duże zainteresowanie w Chinach, gdzie wyprzedał się w ciągu zaledwie kilku minut.

Śladem Samsunga szybko poszli także inni producenci, którzy zapowiedzieli własne modele. Huawei opracował więc Mate X, Motorola szykuje się do premiery Motoroli Razr, a inne firmy są na różnym etapie prac nad składanymi smartfonami. Wśród nich być może znajdzie się również OnePlus, który właśnie zaprasza na targi CES 2020 w Las Vegas. Producent zaprezentuje tam produkt o tajemniczej nazwie Concept One.

Jak dotąd nie wiemy dokładnie czym będzie nowy produkt. Serwis The Korea Herald sugeruje jednak, że pod tą nazwą może kryć się pierwszy składany smartfon. Niestety nie wiemy też jaką formę przyjmie nowy sprzęt i czy będzie podobny do Galaxy Fold, czy też Motoroli Razr.

Targi ruszają na początku stycznia, więc niebawem poznamy wszystkie szczegóły.

Concept One

Źródło

You may also like...